KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066128

nr 1606 6128

Oidentifierad konstnär. Signerad Oswald, båt. Olja på duk, 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm

Kondition: dukskador

Utrop:

600 kr

måndag 18 mars 2024
kl 20:45:34